mgr Anna Kędzior

Psychoterapeuta

mgr Anna Kędzior

Psychoterapeuta

Jestem pedagożką oraz psychoterapeutką. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Uzyskałam Certyfikat ukończenia Terapii Poznawczo – Behawioralnej dzieci i młodzieży pod kierownictwem dr Artura Kołakowskiego. W 2022 roku skończyłam Całościowy Czteroletni Kurs Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego COLLEGIUM MEDICUM, jestem w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie, w Całodobowym Telefonie Zaufania udzielając wsparcia i pomocy pacjentom w przezwyciężaniu kryzysów osobistych. Przez wiele lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą w Placówkach Wsparcia Dziennego oraz instytucjach oświatowych, zarządzając nimi oraz prowadząc grupy socjoterapeutyczne, indywidualne terapie dzieci, a także wspierając rodziców w ich kompetencjach rodzicielskich podczas konsultacji i warsztatów.

Aktualnie prowadzę psychoterapię dorosłych w przychodniach i ośrodkach Zdrowia Psychicznego; pracuję w nurcie psychodynamicznym. W pracy bardzo istotna jest dla mnie relacja terapeutyczna, dlatego szczególnie dbam o przyjazny klimat i atmosferę w gabinecie, wykonując swoje obowiązki zgodnie z kodeksem etyki zawodowej i osobistej.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Suicydologii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zapraszam Cię, jeżeli:

  • cierpisz z powodu zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, psychosomatycznych (niepokoją Cię sygnały z ciała), osobowości,
  • doświadczasz przemocy: psychicznej, fizycznej, ekonomicznej czy innego rodzaju przekraczania Twoich granic,
  • sam/sama jesteś osobą stosującą przemoc, wybuchową, mającą trudności z kontrolą impulsów,
  • masz trudności w sferze emocjonalnej (kłopot z rozróżnieniem tego co czujesz, wahania nastroju, trudności w swobodnym przeżywaniu),
  • nie rozumiesz swojego dziecka, nie wiesz jak z nim rozmawiać, co zrobić aby wasza relacja była zdrowa,
  • jesteś niezadowolona/niezadowolony z obrazu samego siebie, brak Ci wiary i pewności,
  • doświadczasz trudności w relacjach (kłopoty z utrzymaniem bliskiej, satysfakcjonującej więzi, trudności z nawiązaniem nowych znajomości),
  • chciałbyś/chciałabyś podnieść jakość i komfort swojego życia, ciekawi Cię rozwój osobisty.

Kontakt:

tel: 664 023 055

Pracownia Psychoterapii Relacje,
ul. Krótka 4/8C, 20-400 Lublin