Formy pomocy

zakres oferowanej przez nas pomocy

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to proces, który wynika ze spotkania dwóch osób - terapeuty oraz klienta. Spotkanie to już od pierwszego momentu charakteryzuje się wyjątkowym dynamizmem oraz możliwościami. W trakcie sesji terapeutycznych klient może zyskać przestrzeń na zwiększenie świadomości oraz wiedzy na temat swojego wewnętrznego świata oraz sposobów funkcjonowania. Może on również nauczyć się jak być twórcą własnych doświadczeń oraz w jaki sposób realizować swoje potrzeby. W drodze do poznania siebie klientowi towarzyszy terapeuta, który zgodnie ze swoją wiedzą oraz doświadczeniami dostosowuje interwencje, tak aby jak najlepiej przybliżyć klienta do siebie.

Psychoterapeuta stwarza takie warunki, aby klient mógł sam dotrzeć do odpowiedzi czy znaleźć drogę do poradzenia sobie z własnymi trudnościami.

Image
Image

Psychoterapia par

Psychoterapia par to proces pomocy skierowany dla osób, które doświadczają trudności bądź kryzysu w relacji partnerskiej lub małżeńskiej. Pomoc osobom pozostającym w związku zawsze odbywa się w obecności dwóch stron relacji oraz jednego lub dwóch terapeutów. Psychoterapeuci zapewniają przestrzeń bezpieczeństwa oraz autentyczności, tak aby każda ze stron relacji mogła przyglądać się sobie oraz swoim sposobom funkcjonowania w relacji.

Jest to moment, w którym każda strona może również wyrazić swoje uczucia oraz poddać je refleksji, ale również usłyszeć drugą stronę, tak aby pogłębić wzajemne rozumienie siebie.

Psychoterapia rodzinna

Psychoterapia rodzinna jest formą pomocy, która skierowana jest dla rodzin, które doświadczają trudności w obrębie systemu rodzinnego lub trudność jednego z członków rodzinny jest zależy od relacji panujących w niej. Odbywa się ona z udziałem wszystkich członków rodziny oraz jednego lub dwóch terapeutów. W procesie pracy terapeutycznej może pojawić się możliwość spotkania z mniejszą ilością członków rodziny, np. z samymi rodzicami lub z samymi dziećmi. Psychoterapia rodzinna jest często formą pomocy proponowaną w sytuacji pracy z osobą niepełnoletnią.

W trakcie tej pracy wszyscy członkowie rodziny mogą przyjrzeć się wzajemnym relacjom, sposobom komunikowania się czy też przeżywanym trudnościom.

Image

terapeuci

Umów wizytę

Kontakt do terapeutów:

dr Agata Poręba-Chabros
dr Agata Poręba-Chabrostel. 609-317-704
mgr Aneta Bartnik
mgr Aneta Bartniktel. 793-340-640
dr Anna Aftyka
dr Anna Aftykatel. 692-693-287
mgr Magdalena Pierzchała-Iwaniuk
mgr Magdalena Pierzchała-Iwaniuktel. 664-897-314
mgr Katarzyna Słowik-Krupa
mgr Katarzyna Słowik-Krupatel. 883-627-940
mgr Aneta Podświadek
mgr Aneta Podświadektel. 506-238-210
mgr Klaudia Jabłońska
mgr Klaudia Jabłońskatel. 538-385-545
mgr Anna Kędzior
mgr Anna Kędziortel. 664-023-055
mgr Żaneta Janeczko
mgr Żaneta Janeczkotel. 503-343-680
mgr Natalia Multańska
mgr Natalia Multańskatel. 609-224-445
mgr Emilia Pożarowszczyk
mgr Emilia Pożarowszczyktel. 789-740-785

WAŻNE:

Jeśli nie odbieramy telefonu, to znaczy, że prawdopodobnie prowadzimy sesję – prosimy o wysłanie wiadomości, oddzwonimy jak tylko będzie to możliwe. Zachęcamy również do kontaktu 10 minut przed pełną godziną.

Image

ul. Krótka 4/8C
20-400 Lublin

Znajdź nas: